banner z numerem kontaktowym banner z numerem kontaktowym
mail
 

PARTNERZY:

logo polsad logo mechanika logo trelleborg

Wynajem wózków widłowych

Propozycja Liftom

Oprócz tego, że jesteśmy w stanie wykonywać przeglądy sztaplarek, a także prowadzimy usługi naprawy wózków widłowych, proponujemy również wynajem wózków widłowych, w zależności od potrzeb klienta - krótko lub długoterminowy. W zakresie wynajmu wózków widłowych kierujemy się przede wszystkim informacjami, które uzyskamy w czasie rozmowy z klientem. Wyczerpujący wywiad, który poprzedza rozpoczęcie współpracy ma w tym przypadku nie mniejsze znaczenie niż w przypadku naprawy sztaplarek. Dowiadujemy się z niego, jakiego rodzaju produktu klient potrzebuje, a także jaki będzie charakter wykonywanej nim pracy. Gwarantujemy, że dostępne w ofercie najmu wózki widłowe poradzą sobie nawet w bardzo trudnych warunkach.

Okresowa pomoc od ręki

Wynajem sztaplarki będzie praktycznym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują okresowej pomocy tego sprzętu, a zakup nowego wózka widłowego stanowić będzie dla nich zbędną inwestycję. Sytuacja wygląda inaczej, kiedy potrzebujecie Państwo profesjonalnego sprzętu, ale skorzystanie z prowadzonej przez nas sprzedaży wózków widłowych, które dopiero co zeszły z taśmy, przekracza Wasze finansowe możliwości. W takiej sytuacji warto zwrócić uwagę na proponowane używane sztaplarki.

Ceny wynajmu uzależnione s± od:

  • typu sprzętu,
  • okresu wynajmu,
  • intensywno¶ci użytkowania.
wynajem

Zachęcamy do sprawdzenia proponowanych przez nas modeli, a także do kontaktu z naszym przedstawicielem, który pomoże Państwu wybrać optymalną propozycję. Oferujemy między innymi wynajem wózków spalinowych i wózków elektrycznych.

© 2009-2016 LIFTOM - Wózki Widłowe | Zaloguj