banner z numerem kontaktowym banner z numerem kontaktowym
mail
 

PARTNERZY:

logo polsad logo mechanika logo trelleborg

Używane wózki widłowe

Sprzęt od sprawdzonych osób

Firma Liftom oprócz sprzedaży nowych wózków widłowych oferuje również używane sztaplarki. Zdajemy sobie sprawę, że nierzadko poczštkujšce firmy nie stać na modele, które dopiero co zeszły z taœmy produkcyjnej. Ceny poszczególnych wózków widłowych różniš się w zależnoœci od wielu czynników. Parametry techniczne to jeden z decydujšcych powodów, dla których sztaplarki konkretnego typu sš wycenianie na tyle, a nie innš cenę, ale również ważny jest także ich przebieg. W przypadku oferowanych przez nas wózków widłowych, proponujemy Państwu liczne alternatywy dla osób, których nie stać na zakup całkowicie nowych modeli. Jednš z tych propozycji jest właœnie kupno używanych sztaplarek.

Używane nie znaczy gorsze

Wszyscy Ci, którzy nie do końca ufajš propozycjom kupna używanego sprzętu, spieszymy z wyjaœnieniem, że mimo wykonywanych wczeœniej zadań, nasze wózki widłowe cišgle sš gwarancjš wysokiej jakoœci. Zanim dopuœcimy używane wózki widłowe do sprzedaży, poddajemy je dokładnym testom, które sprawdzajš gotowoœć do wykonywania zadań typowych dla magazynów i innych podobnych miejsc. Klienci, decydujšc się na skorzystanie z prowadzonej przez nas sprzedaży wózków widłowych majš gwarancję, że biorš sprzęt sprawny, który podoła trudom pracy.

SprawdŸ naszš ofertę

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi modelami oraz ich parametrami, chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania dotyczšce proponowanego przez nas sprzętu. Jednoczeœnie pragniemy zaznaczyć, że prowadzimy nie tylko sprzedaż wózków widłowych. Dostępny jest u nas także przeglšd wózków widłowych, w celu sprawdzenia ich stanu technicznego, a także wynajem sztaplarek do zadań o krótkim terminie realizacji.

photo

Cena netto: 27.000 ZŁ
photo
NISSAN
Cena netto: 30.000 ZŁ
© 2009-2016 LIFTOM - Wózki Widłowe | Zaloguj