banner z numerem kontaktowym banner z numerem kontaktowym
mail
 

PARTNERZY:

logo polsad logo mechanika logo trelleborg

Serwis sztaplarek i innych wózków widłowych

Usługi firmy Liftom

Działalność naszej firmy nie skupia się wyłącznie na sprzedaży wózków widłowych. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że każdy, nawet sprzęt wykonany z najsolidniejszych materiałów, może kiedyś się zepsuć. Jako specjaliści w branży wykonujemy również naprawy wózków widłowych. Gwarantujemy profesjonalny serwis, modernizację i usunięcie usterek. Wykonujemy przeglądy okresowe, a także proponujemy części i opony do wózków widłowych. Regularne konsultacje u mechaników są niezbędne, aby sprzęt właściwie działał i nie stanowił zagrożenia w miejscu pracy.

Profesjonalne usługi

Wykonywanie serwisu wózków widłowych wymaga odpowiednich kwalifikacji, a także profesjonalnego sprzętu, który oczywiście posiadamy. Wiedza, jaką zdobyliśmy przez lata pracy, a także specjalistyczne doświadczenie, gwarantuje Państwu kompetencje w zakresie wszystkich wykonywanych zadań. W codziennej pracy przy wózkach widłowych cechuje nas rzetelność i terminowość.

Świadczymy usługi w zakresie:

  • napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych wózków marki Unicarriers Nissan
  • przegl±dów okresowych (niemal wszystkich typów wózków zachodnich marek)
  • przygotowania dokumentacji UDT
  • czę¶ci zamiennych do wszystkich marek wózków widłowych
  • ogumienia przemysłowego

Je¶li usterka Państwa sprzętu okaże się niemożliwa do usunięcia, proponujemy zakup nowego lub używanego wózka widłowego. W celu dopytania o nasze możliwości – zachęcamy do kontaktu.

photomężczyzna w kokpicieukład sterujący
koło wózka widłowegokokpit sterującysilnik

© 2009-2016 LIFTOM - Wózki Widłowe | Zaloguj