banner z numerem kontaktowym banner z numerem kontaktowym
mail
 

PARTNERZY:

logo polsad logo mechanika logo trelleborg

Nowe wózki widłowe

Propozycja firmy Liftom

nowe

Główną część naszej oferty stanowią nowe wózki widłowe. Zajmujemy się między innymi sprzedażą sztaplarek. Nasza oferta jest stworzona tak, by klienci znaleźli maszynę idealnie dopasowaną do charakteru prac prowadzonych w ich przedsiębiorstwie. Dlatego prowadzimy zarówno sprzedaż wózków widłowych, jak i umożliwiamy najem wózków widłowych. Zdajemy sobie sprawę, że każdy towar i każde miejsce, w którym wykonywane są manewry wysokiego składowania wymaga odpowiedniego urządzenia. Proponujemy wiele funkcjonalnych modeli wózków widłowych o różnorodnych parametrach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny asortyment wózków elektrycznych i wózków spalinowych wiodącego na świecie producenta silników – firmy Unicarriers Nissan, które łączą w sobie najwyższą jakość wykonania z ekonomią pracy.

Trzon oferty stanowią:

• WÓZKI SPALINOWE CZOŁOWE (udĽwig 1,5-8,0 ton)

photo

Nissan Seria DX
o udĽwigu 1,5-1,8 ton
Wózki widłowe z Serii DX zostały stworzone w oparciu o zaawansowane technologie. Wyposażone s± w najnowocze¶niejsze silniki gwarantuj±ce nisk± emisję spalin, a ich solidna konstrukcja odzwierciedla d±żenie firmy Nissan Forklift do projektowania i dostarczania produktów o najwyższej warto¶ci.

photo

Nissan Seria DX
o udĽwigu 2-3 ton
Silniki sztaplarek z tej serii charakteryzuj± się wyj±tkowo niskim poziomem emisji spalin. Firma Nissan Forklift proponuje nie tylko wózki widłowe najwyższej jako¶ci, lecz także wkład w ochronę ¶rodowiska.

photo

Nissan Seria LX
o udĽwigu 3,5 tony
Wózki spalinowe z Serii LX2 to maszyny najwyższej jako¶ci, których parametry pozwol± na sprawny i wydajny transport ładunków w obrębie stref funkcjonalnych magazynów i nie tylko.

photo

Nissan Seria GX
o udĽwigu 3,5-5 ton
Wózki widłowe z tej serii to przede wszystkim maszyny zapewniaj±ce komfort pracy operatorom . Wyposażone s± w przestronn± kabinę, w której kontrolki umieszczone s± wygodnie i ergonomicznie, co sprawia, że sztaplarki obsługuje się intuicyjnie.

photo

Nissan Seria ZX
o udĽwigu 6-8 ton
Wózek widłowy serii ZX to model o wysokiej wydajno¶ci, który pozwala na pracę w ciężkich warunkach. Jego wysokoprężny silnik umożliwia podnoszenie ładunków waż±cych nawet 8,0 ton, aż do wysoko¶ci 8 metrów.

• WÓZKI ELEKTRYCZNE CZOŁOWE (udĽwig 1,25-3,0 ton)

photo

Nissan Seria TX3/4
o udĽwigu 1,25-2,0 ton
Elektryczne wózki widłowe z nowej serii Nissan TX3/4 to modele trzy- i czterokołowe. Przede wszystkim gwarantuj± jeszcze większy komfort pracy operatora dzięki nowo opracowanym funkcjom komputera. Wyposażone s± w zasilacz klasy AC TECH, który ł±czy niski pobór mocy z wysok± wydajno¶ci±, co pozwala na dłuższ± pracę akumulatora. Ponadto kabina operatora zapewnia pracownikowi bezpieczeństwo oraz niski poziom hałasu.

photo

Nissan Seria QX21
o udĽwigu 2,0-3,0 ton
Seria QX2 to poł±czenie efektywno¶ci i łatwo¶ci obsługi. Wózki widłowe z tej serii odznaczaj± się uniwersalno¶ci± oraz wydajno¶ci±, dzięki czemu mog± być używane w każdym miejscu i o dowolnej porze. Tworz± komfortowe warunki pracy, a także znacznie usprawniaj± manewry wykonywane w magazynie dzięki wyj±tkowej zwrotno¶ci. Wyposażone s± również w wiele najnowszych technologii (np. AC-pr±d zmienny), dzięki czemu pomog± zmniejszyć koszty i podnie¶ć efektywno¶ć pracy.

Uzupełnienie oferty:

Wózki paletowe (udźwig 1,45-2,5 ton)

photo
Nissan PLL

wózek widłowy elektryczny unosz±cy prowadzny za pomoc± dyszla przez operatora, do transportu poziomego na krótkich dystansach.
photo
Nissan PLP

wózek widłowy elektryczny unosz±cy ze składan± platform± dla operatora oraz rozkładanymi bocznymi barierkami ochronnymi.
photo
Nissan ALL

wózek widłowy elektryczny unosz±cy z podestem dla operatora. Wygodna, obszerna kabina do jazdy na stoj±co zapewnia optymalny komfort pracy przy intensywnym i długodystansowym transporcie.

WÓZKI PODNO¦NIKOWE

photo
Nissan PS

wózek widłowy elektryczny podno¶nikowy prowadzony za pomoca dyszla przez operastora, przeznaczony do pracy na krótkich dystansach w w±skich przej¶ciach.
photo
Nissan PSH

wózek widłowy elektryczny podno¶nikowy prowadzony za pomoc± dyszla przez operatora, przeznaczony do pracy wielozmianowej.
photo
Nissan PSD

wózek widłowy elektryczny podno¶nikowy prowadzony za pomoc± dyszla przez operatora, przystosowany do transportu dwóch palet jednocze¶nie.
photo
Nissan TS

wózek widłowy elektryczny podno¶nikowy prowadzony za pomoca dyszla przez operastora, przystosowany do pracy wielozmianowej, długodystansowej. Rozwi±zanie do pracy w bardzo w±skich korytarzach roboczych.
photo
Nissan AJN/ASN

wózek widł‚owy elektryczny podno¶›nikowy wyposażony w miejsce stoj±…ce dla operatora.
photo
Nissan XJN/XSN

wózek widł‚owy elektryczny podno¶›nikowy z siedziskiem dla operatora.
photo
Nissan RG

wózek widł‚owy elektryczny podno¶›nikowy przeznaczony do podnoszenia na duże wysoko¶›ci.
photo
Nissan UFS

może jechać‡ w dowolnym kierunku przy zachowaniu precyzji ruchu.
photo
Nissan URF

jest wysoce zaawansowanym technicznie wózkiem podno¶›nikowym z podno¶›nikiem obrotowym do bardzo w±…skich przej¶ć‡. Jego widł‚y obracaj±… się™ poziomo o 180°, by umożliwiać‡ skł‚adowanie po obu stronach przej¶›cia oraz z przodu.

Wózki kompletacyjne (udźwig 1,0-2,5 ton)

Kompaktowe wózki widłowe Unicarriers Nissan znacznie optymalizują kompletację magazynową. Charakteryzują się dużymi przyspieszeniami, wysokimi prędkościami maksymalnymi oraz łagodnym hamowaniem. Egzemplarze wózków widłowych tego typu wyposażone są w ergonomiczne ramię sterownicy z opcją wspomagania, co zapewnia bezpieczne sterowanie. Sztaplarki z tej serii są bardzo stabilne dzięki technologii siły tarcia i optymalnemu naciskowi na koło napędowe wózka. Umożliwiają również maksymalnie długi czas pracy, ponieważ komputer pokładowy kontroluje ładunek i dostarcza danych diagnostycznych.

Wózki widłowe kompletacyjne dostępne są w opcji z dłuższymi widłami, które pozwalają na przenoszenie dwóch palet jednocześnie lub ładunków o nietypowych rozmiarach. Mają bezpieczną konstrukcję masztu i podwozia, a ich niski prześwit nad ziemią minimalizuje ryzyko urazów nóg. Gama wózków widłowych magazynowych wysokiego i wielopoziomowego podnoszenia firmy Unicarriers Nissan obejmuje modele unoszące ładunki do niemal 11 metrów.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o wózkach widłowych Nissan zapraszamy do kontaktu z firm± Liftom ze Szczecina.

photo
Nissan PPD/PPL

photo
Nissan PPC/PPF

photo
Nissan OPM

Po szczegóły techniczne oraz informacje cenow± zapraszamy do naszej siedziby
Szczecin, ul. Przyszło¶ci 15A lub kontakt telefoniczny 91 469 22 83

GÓRA STRONY

© 2009-2016 LIFTOM - Wózki Widłowe | Zaloguj