banner z numerem kontaktowym banner z numerem kontaktowym
mail
 

PARTNERZY:

logo polsad logo mechanika logo trelleborg

Sprzedaż
nowych wózków widłowych

nowe

Zajmujemy się sprzedażą nowych sztaplarek. Nasza oferta jest stworzona tak, by Klienci znaleźli maszynę idealnie dopasowaną do charakteru prac prowadzonych w ich przedsiębiorstwie. Zdajemy sobie sprawę, że każdy towar i każde miejsce, w którym wykonywane są manewry wysokiego składowania wymaga odpowiedniego urządzenia. Proponujemy wiele funkcjonalnych modeli wózków widłowych o różnorodnych parametrach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny asortyment sztaplarek spalinowych i elektrycznych wiodącego na świecie producenta silników - firmy NISSAN FORKLIFT, które łączą w sobie najwyższą jakość wykonania z ekonomią pracy.

TRZON OFERTY STANOWIĄ:

• WÓZKI SPALINOWE CZOŁOWE (udźwig 1,5-8,0 ton)

photo

Nissan Seria DX
o udźwigu 1,5-1,8 ton
Wózki widłowe z Serii DX zostały stworzone w oparciu o zaawansowane technologie. Wyposażone są w najnowocześniejsze silniki gwarantujące niską emisję spalin, a ich solidna konstrukcja odzwierciedla dążenie firmy Nissan Forklift do projektowania i dostarczania produktów o najwyższej wartości.

photo

Nissan Seria DX
o udźwigu 2-3 ton
Silniki sztaplarek z tej serii charakteryzują się wyjątkowo niskim poziomem emisji spalin. Firma Nissan Forklift proponuje nie tylko wózki widłowe najwyższej jakości, lecz także wkład w ochronę środowiska.

photo

Nissan Seria LX
o udźwigu 3,5 tony
Wózki spalinowe z Serii LX2 to maszyny najwyższej jakości, których parametry pozwolą na sprawny i wydajny transport ładunków w obrębie stref funkcjonalnych magazynów i nie tylko.

photo

Nissan Seria GX
o udźwigu 3,5-5 ton
Wózki widłowe z tej serii to przede wszystkim maszyny zapewniające komfort pracy operatorom . Wyposażone są w przestronną kabinę, w której kontrolki umieszczone są wygodnie i ergonomicznie, co sprawia, że sztaplarki obsługuje się intuicyjnie.

photo

Nissan Seria ZX
o udźwigu 6-8 ton
Wózek widłowy serii ZX to model o wysokiej wydajności, który pozwala na pracę w ciężkich warunkach. Jego wysokoprężny silnik umożliwia podnoszenie ładunków ważących nawet 8,0 ton, aż do wysokości 8 metrów.

• WÓZKI ELEKTRYCZNE CZOŁOWE (udźwig 1,25-3,0 ton)

photo

Nissan Seria TX3/4
o udźwigu 1,25-2,0 ton
Elektryczne wózki widłowe z nowej serii Nissan TX3/4 to modele trzy- i czterokołowe. Przede wszystkim gwarantują jeszcze większy komfort pracy operatora dzięki nowo opracowanym funkcjom komputera. Wyposażone są w zasilacz klasy AC TECH, który łączy niski pobór mocy z wysoką wydajnością, co pozwala na dłuższą pracę akumulatora. Ponadto kabina operatora zapewnia pracownikowi bezpieczeństwo oraz niski poziom hałasu.

photo

Nissan Seria QX21
o udźwigu 2,0-3,0 ton
Seria QX2 to połączenie efektywności i łatwości obsługi. Wózki widłowe z tej serii odznaczają się uniwersalnością oraz wydajnością, dzięki czemu mogą być używane w każdym miejscu i o dowolnej porze. Tworzą komfortowe warunki pracy, a także znacznie usprawniają manewry wykonywane w magazynie dzięki wyjątkowej zwrotności. Wyposażone są również w wiele najnowszych technologii (np. AC-prąd zmienny), dzięki czemu pomogą zmniejszyć koszty i podnieść efektywność pracy.

UZUPEŁNIENIEM OFERTY SĄ:

WÓZKI PALETOWE (udźwig 1,45-2,5 ton)

photo
Nissan PLL

wózek widłowy elektryczny unoszący prowadzny za pomocą dyszla przez operatora, do transportu poziomego na krótkich dystansach.
photo
Nissan PLP

wózek widłowy elektryczny unoszący ze składaną platformą dla operatora oraz rozkładanymi bocznymi barierkami ochronnymi.
photo
Nissan ALL

wózek widłowy elektryczny unoszący z podestem dla operatora. Wygodna, obszerna kabina do jazdy na stojąco zapewnia optymalny komfort pracy przy intensywnym i długodystansowym transporcie.

WÓZKI PODNOŚNIKOWE

photo
Nissan PS

wózek widłowy elektryczny podnośnikowy prowadzony za pomoca dyszla przez operastora, przeznaczony do pracy na krótkich dystansach w wąskich przejściach.
photo
Nissan PSH

wózek widłowy elektryczny podnośnikowy prowadzony za pomocą dyszla przez operatora, przeznaczony do pracy wielozmianowej.
photo
Nissan PSD

wózek widłowy elektryczny podnośnikowy prowadzony za pomocą dyszla przez operatora, przystosowany do transportu dwóch palet jednocześnie.
photo
Nissan TS

wózek widłowy elektryczny podnośnikowy prowadzony za pomoca dyszla przez operastora, przystosowany do pracy wielozmianowej, długodystansowej. Rozwiązanie do pracy w bardzo wąskich korytarzach roboczych.
photo
Nissan AJN/ASN

wózek widł‚owy elektryczny podnoś›nikowy wyposażony w miejsce stoją…ce dla operatora.
photo
Nissan XJN/XSN

wózek widł‚owy elektryczny podnoś›nikowy z siedziskiem dla operatora.
photo
Nissan RG

wózek widł‚owy elektryczny podnoś›nikowy przeznaczony do podnoszenia na duże wysokoś›ci.
photo
Nissan UFS

może jechać‡ w dowolnym kierunku przy zachowaniu precyzji ruchu.
photo
Nissan URF

jest wysoce zaawansowanym technicznie wózkiem podnoś›nikowym z podnoś›nikiem obrotowym do bardzo wą…skich przejść‡. Jego widł‚y obracają… się™ poziomo o 180°, by umożliwiać‡ skł‚adowanie po obu stronach przejś›cia oraz z przodu.

WÓZKI KOMPLETACYJNE (udźwig 1,0-2,5 ton)

Kompaktowe wózki widłowe Nissaan Forklift znacznie optymalizują kompletację magazynową. Charakteryzują się dużymi przyspieszeniami, wysokimi prędkościami maksymalnymi oraz łagodnym hamowaniem. Wyposażone są w ergonomiczne ramię sterownicy z opcją wspomagania, co zapewnia bezpieczne sterowanie. Sztaplarki z tej serii są bardzo stabilne dzięki technologii siły tarcia i optymalnemu naciskowi na koło napędowe wózka. Umożliwiają również maksymalnie długi czas pracy, ponieważ komputer pokładowy kontroluje ładunek i dostarcza danych diagnostycznych.

Wózki kompletacyjne dostępne są w opcji z dłuższymi widłami, które pozwalają na przenoszenie dwóch palet jednocześnie lub ładunków o nietypowych rozmiarach. Mają bezpieczną konstrukcję masztu i podwozia, a ich niski prześwit nad ziemią minimalizuje ryzyko urazów nóg. Gama wózków widłowych magazynowych wysokiego i wielopoziomowego podnoszenia firmy Nissan Forklift obejmuje modele unoszące ładunki do niemal 11 metrów.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o wózkach widłowych Nissan zapraszamy do kontaktu z firmą Liftom ze Szczecina.

photo
Nissan PPD/PPL

photo
Nissan PPC/PPF

photo
Nissan OPM

Po szczegóły techniczne oraz informacje cenową zapraszamy do naszej siedziby
Szczecin, ul. Przyszłości 15A lub kontakt telefoniczny 91 469 22 83

GÓRA STRONY

© 2009-2016 LIFTOM - Wózki Widłowe | Zaloguj